Senior Frontend Developer (Debrecen)

Debrecen, HU
Deutsche Telekom

Job Description

  • Aktív fejlesztési tapasztalattal bíró, gyakorlott frontend-fejlesztőt keresünk teljes end-to-end megoldást nyújtó csapatunkba, aki a fejlesztési feladatai mellett felügyeli a kódminőségi és funkcionális minőségi elvárások betartását.
  • Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:
  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel
  • Job requirements
  • Naprakész tudás legalább egy NodeJs/Typescript/Javascript alapú keretrendszer használatában
  • HTML, (S)CSS mélyebb ismerete
  • Releváns tapasztalat egy nem Javascript alapú programozási nyelvben (Java, C++, .Net, ...)
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Adatbázis ismeretek
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Előnyt jelent:

  • Az Angular keretrendszer ismerete
  • A Spring Boot keretrendszer ismerete
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: Visual Studio Code, GitLab, Jira, Confluence, Sonar, Git
  • Problémamegoldó készség
  • Komplex munkakörnyezetben való eligazodás
  • Német nyelvtudás
  • IT Services Hungary

    IT Services Hungary is the biggest ICT employer of Hungary, the subsidiary company of T-Systems International. Our company uniquely offers the whole portfolio of ICT-service. Our centres in Budapest, Debrecen, Pécs and Szeged satisfy our international clients in systemintegrational and operational fields, but in our wide offer you can also find all the widely used software and hardware platforms of SAP system services as well as distant and local server operation, network management and supervision. The appreciation of our work is shown by winning the „Investor of the Year” award both in 2008 and 2015. In the year 2014/15 „Employer of the Year” (National Champion) award was also collected by us. Since 2014 the company has been a multiple Superbrands award winner, and IT Business gave us the title: „The Most Successful ICT enterprise” in 2017.

    We are looking for experienced professionals as a still developing and broadening company!

    Location

    By clicking apply you will leave devsnap. Please be careful. You should never have to pay to apply.
    A new version is available REFRESH