Senior Ruby on Rails Developer

Kraków, PL
TeamQuest Sp. z o.o.
Firma, która dostarcza zaawansowane rozwiązania z zakresu elektroniki użytkowej, urządzeń mobilnych i zaawansowanych tłumaczy mowy szuka osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • min.4 lat pracy w projektach opartych o Ruby on Rails i REST APIs
  • praktyczna znajomość testów jednostkowych, RSpec, TDD, BDD itp.
  • dobra znajomość baz danych, najlepiej PostgreSQL
  • umiejętność pracy bez stałego nadzoru przełożonego, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • znajomość technologii Redis, Sidekiq, Elastic Search, CI/CD
  • doświadczenie z Docker i platformami cloudowymi

Oferujemy:

  • MOŻLIWOŚĆ CAŁKOWITEJ PRACY ZDALNEJ
  • kartę Multisport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie
  • comiesięczne integracje, wyjazdy firmowe
  • budżet na szkolenia
  • taras i BBQ
  • dużo kawy i owoców
  • biuro w centrum Krakowa z parkingiem dla rowerów, chill room z barem lub biuro w Krzeszowicach (sam wybierasz gdzie pracujesz)

Obowiązki:

  • rozwój oprogramowania backendowego (aplikacja do zarządzania stadninami z elementami social media)
  • tworzenie i implementacja interfejsów REST API dla aplikacji webowych i mobilnych
  • utrzymywanie wysokiego poziomu pokrycia kodu testami i wysokiej jakości ogólnej produktu
  • możliwość zgłaszania własnych pomysłów i udział w procesach decyzyjnych na każdym etapie procesu rozwoju oprogramowania

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Location

Kraków, PL

By clicking apply you will leave devsnap. Please be careful. You should never have to pay to apply.
A new version is available REFRESH