Microsft Dynamics CRM Developer

Warsaw, PL
TeamQuest Sp. z o.o.
Naszym Klientem jest warszawska firma IT specjalizująca się we wdrożeniach systemów Microsoft, tworzeniu dedykowanych aplikacji wspierających kluczowe obszary biznesu, współpracująca ze światowymi markami, wyróżniona przez Microsoft jako dedykowany partner. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie we wdrożeniach Microsoft Dynamics CRM
  • bardzo dobra znajomość platformy .NET i języka C#
  • umiejętność tworzenia aplikacji ASP.NET, jak również usług Web Services WSDL, WCF
  • wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • samodzielność i kreatywność

Dodatkowe atuty:

  • znajomość Javascript
  • znajomość MS SQL
  • znajomość Reporting Services, Integration Service

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • udział w prestiżowych projektach informatycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach i zdobywania certyfikatów Microsoft,
  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę pracy

Obowiązki:

  • projektowanie, wsparcie techniczne w budowie rozwiązań programistycznych Dynamics CRM
  • udział w audytach technicznych rozwiązań w kontekście Dynamics CRM

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Location

Warsaw, PL

By clicking apply you will leave devsnap. Please be careful. You should never have to pay to apply.
A new version is available REFRESH