Regular Web Developer

Malbork, PL
TeamQuest Sp. z o.o.
Do polskiej firmy, właściciela sklepu internetowego i sklepów stacjonarnych odzieży sportowej, poszukuję osobę na stanowisko:

Wymagania:

  • znajomość PHP 7
  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL)
  • znajomość technologii XHTML, CSS3, JavaScript, XML

Dodatkowe atuty:

  • znajomość frameworków PHP (Symfony, Yii, Laravel)
  • znajomość frameworków Javascript

Oferujemy:

  • zatrudnienie na UoP albo na B2B
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Edenred
  • szybki proces rekrutacyjny

Obowiązki:

  • wdrożenie i administracja systemu firmowego ERP/ CRM

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Location

Malbork, PL

By clicking apply you will leave devsnap. Please be careful. You should never have to pay to apply.
A new version is available REFRESH