Front-end (React) Developer

Warsaw, PL
TeamQuest Sp. z o.o.
Dla naszego Klienta, warszawskiego software house'u, realizującego projekty dla takich firm jak TVN, Medicover, Orange, Lotos, Castorama i wiele innych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript, HTML5, CSS3, ReactJS, AngularJS, RWD, Rest API
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej

Dodatkowe atuty:

  • NodeJS
  • WordPress
  • PWA

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B
    • umowę o dzieło
  • L4 i 26 dni urlopowych w roku niezależnie od rodzaju umowy
  • Możliwość pracy zdalnej 20 - 30%
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet medyczny
  • Multisport 50% dopłaty
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Brak Dress Code'u
  • Certyfikowane szkolenia zewnętrzne
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Luźna, nieformalna atmosfera w pracy

Obowiązki:

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu zgodnie z wytycznymi i specyfikacją
  • Obsługa i rozwijanie tworzonych rozwiązań
  • Zdolności analitycznego myślenia oraz projektowania rozwiązań
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Dokumentacja kodu
  • Proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Location

Warsaw, PL

By clicking apply you will leave devsnap. Please be careful. You should never have to pay to apply.
A new version is available REFRESH